Oglas Prodaje se Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
LPG rezervoar za skladistenje goriva LPG cena na upit Rezervoar za skladistenje goriva gas 3.500 l Nizozemska, Alkmaar
LPG rezervoar za skladistenje goriva LPG cena na upit Rezervoar za skladistenje goriva 60.000 l Nizozemska, Alkmaar
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 2
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 3
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 4
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 5
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 6
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 7
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 8
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 9
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 10
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 11
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 12
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 13
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 14
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 15
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 16
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 17
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 18
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 19
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 20
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 21
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 22
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 23
Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva slika 24
1/24
Lokacija:  Švedska Karlstad6609 km od vas
Datum objavljivanja:  više od 1 meseca
Kataloški broj prodavca:  2142054
Datum isteka:  2024-09-19 10:08

Dodatne informacije — Dieseltank rezervoar za skladistenje goriva

Kommentar om användning:Användes för ca. 1 år sedan.Kända anmärkningar och fel:Bucklor, skav, rost och slitage förekommer.
Typskylt: Saknas
Transportlängd (mm): Ca. 130 cm
Transportbredd (mm): Ca. 120 cm
Transporthöjd (mm): Ca. 230 cm
Övriga mått: Mått tank: Bredd: ca. 80 cm. Höjd: ca. 90 cm. Längd: ca. 138 cm
Rezervoari za skladistenje goriva
Pronađeno: 518 oglasa