Oglas Prodaje se Scania R730 rol kiper sa kukom na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/80
Scania
R730
kamion rol kiper
2013
2013-01-17
982.366 km
17.678 kg
90.000 kg
Švedska Karlstad6609 km od vas
17. 9. 2024.
2085333
2024-09-19 10:26
Marka karoserije:
Hiab
9,03 m × 2,55 m × 3,45 m
730 k.s. (537 kW)
4
Prva osovina:
385/65 R22,5
Druga osovina:
315/80 R22,5
Treća osovina:
315/80 R22,5
Četvrta osovina:
385/65 R22,5
Kočnica
ABS:
Centralna brava:
zeleni
Stenskott stötfångare
Spricka i höger backspegelkåpa
Repor och små bucklor förekommer.Kända fel:Larmar för körfältsvaktService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regi
Dragkrok: Bygel
Ant. passagerare: 1
Däckdimension Axel 1: 385/65 R22,5
Däckdimension Axel 2: 315/80 R22,5
Däckdimension Axel 3: 315/80 R22,5
Däckdimension Axel 4: 385/65 R22,5
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20240709
Besiktigad till och med: 20250531
Årsskatt: 500 kr
Årsskatt betald t o m: 20250531
Vägavgift (kr/år): 15371
Vägavgift betald tom: 20250801
Fordonskategori EU: N3
Max släpvagnsvikt: 41922 kg
Lastutrymmets längd: 5800 mm
hjulbas: 3750 / 1350 / 1300 / 0
euro: EEV
Registrerad hos Transportstyrelsen
Året runt-däck (Godkända för vinter)
Styrbar axel
Dieselvärmare Osäker funktion
Backkamera
Sovhytt
Elhissar
Digital färdskrivare
Taklucka
VBG-koppling
Duomatic till schaktläm
Nato strömuttag
Navreduktion
Lastväxlare
Hiab Hooklift
XR22SL58 - WMOT2BT
22Ton