Oglas Prodaje se BMW 5-serien sedan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/14
4.936 m × 1.868 m × 1.483 m
113 k.s. (83 kW)
benzin
2024-12-31
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott, Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal repor
Klädsel ytligt slitage fram vänster.
License number: HEZ246
Manufacture month: august 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 3309, 6789, 9887, 12252 senast 2023-10-25
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 080 kg
Tax weight: 1 910 kg
530e iPerformance Sedan
G30
Head-up display
Tygmattor
360 kamera
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car