Oglas Prodaje se Mercedes-Benz Transporter sedan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/7
Transporter
sedan
2002
2002-11-18
171240 km
940 kg
1690 kg
2630 kg
18. 4. 2024.
7201510
2024-04-25 09:43
2024-04-29 20:52
5 m × 1.92 m × 1.45 m
88 k.s. (64.68 kW)
2024-06-30
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Trasiga inredningsdetaljer.
Rasslande ljud i motorrum. Kopplingspedal fastnar i mellanläge.
Spricka vindruta utanför synfält. Bilen drar snett. Hjulvibrationer. Ruta går ej att veva ner, förarsida. Backspegel vänster lös fastsättning. Inre backspegel lös fastsättning.
License number: TRF975
Service history: Service utförd vid följande mil: 3134, 5228, 7454, 8547, 10500, 13387, 14958, 17030 senast 2023-05-02. Kamremsbyte utfört vid 10500mil, 2011-03-11
Tax fee (yearly): 4843 SEK
Max pull weight: 870 kg
Tax weight: 2 630 kg
T4 2.5 TDI Pickup
2002