Autoline » Polovne železničke opreme » Sonstige Mattisa B133 Gleisstopfmaschine ostala železnička oprema »

Sonstige Mattisa B133 Gleisstopfmaschine ostala železnička oprema

Sonstige Mattisa B133 Gleisstopfmaschine
cena na upit
Kontaktirajte prodavca
Nazovite me
Sonstige Mattisa B133 Gleisstopfmaschine ostala železnička oprema - Autoline
Sonstige Mattisa B133 Gleisstopfmaschine ostala železnička oprema | Slika 1 - Autoline
Sonstige Mattisa B133 Gleisstopfmaschine ostala železnička oprema | Slika 2 - Autoline
Sonstige Mattisa B133 Gleisstopfmaschine ostala železnička oprema | Slika 3 - Autoline
Sonstige Mattisa B133 Gleisstopfmaschine ostala železnička oprema | Slika 4 - Autoline
Sonstige Mattisa B133 Gleisstopfmaschine ostala železnička oprema | Slika 5 - Autoline
Sonstige Mattisa B133 Gleisstopfmaschine ostala železnička oprema | Slika 6 - Autoline
Zainteresovani ste za oglas?
Zahtevajte dodatne fotografije
1/6
Cena:
na upit
Obaveštenja o promenama cena
Tip: ostala železnička oprema
Godina proizvodnje: 1978
Neto težina: 38.000 kg
Lokacija: Nemačka6723 km to "United States/Columbus"
Kataloški broj prodavca: NBQF-1933-CE
Datum objavljivanja: 23. 8. 2026.
Stanje
Stanje: polovne
Dodatne informacije
Boja: žuti

Dodatne informacije — Sonstige Mattisa B133 Gleisstopfmaschine ostala železnička oprema

Technische Daten

Gewicht
38.000 kg



Jahr: 11/1978

Weichenstopfmaschine Matisa B133 Baujahr 1978 Letze REV 02 .
Högstgeschwindigkeit 90 km/h Eigengewicht 38, 2 t
Länge . 15,24 m Kleinster Radius 150m .

Einsatzfähig .
Zahtevajte dodatne informacije
Važno
Opis proizvoda je dao prodavac. Molimo vas da sve detalje potvrdite direktno sa prodavcem.
Saveti za kupovinu
Saveti za bezbednost
Provera prodavca

Ako odlučite da kupite opremu po niskoj ceni, proverite da li komunicirate sa pravim prodavcem. Saznajte više o vlasniku opreme. Jedan od načina prevare je da se predstavi kao prava kompanija. U slučaju sumnje, obavestite nas o tome radi dodatne kontrole, putem obrasca za povratne informacije.

Provera cena

Pre nego što odlučite da napravite kupovinu, pažljivo pregledajte nekoliko prodajnih ponuda kako biste razumeli prosečnu vrednost izabranog modela opreme. Ako je cena ponude koja vam se sviđa mnogo niža od sličnih ponuda, razmotrite je. Značajna razlika u ceni može ukazati na skrivene nedostatke ili pokušaj prodavca da izvrši prevaru.

Ne kupujte proizvode čija je cena suviše različita od prosečne cene slične opreme.

Ne dajte saglasnost na sumnjive zaloge i plaćanje robe unapred. U slučaju sumnje, ne bojte se da pojasnite detalje, tražite dodatne fotografije i dokumente za opremu, proverite autentičnost dokumenata i postavjate pitanja.

Sumnjivo plaćanje unapred

Najčešća vrsta prevare. Nepošteni prodavci mogu zatražiti određenu količinu kapare da "rezervišu" vaše pravo na kupovinu opreme. Dakle, prevaranti mogu sakupiti veliki iznos i nestanu, i više se ne pojave.

Varijante takve prevare mogu uključivati:
  • Prenos pretplate na karticu
  • Nemojte plaćati unapred bez izdavanja dokumenata koji potvrđuju postupak prenosa novca, ako je vam tokom komunikacije prodavac postao sumnjičav.
  • Prenos na račun "poverenika"
  • Takav zahtev treba biti alarmantan, najverovatnije komunicirate sa prevarantom.
  • Prenos na račun kompanije sa sličnim nazivom
  • Budite oprezni, prevaranti se mogu sakriti iza poznatih kompanija, neznatno menjajući njihov naziv. Nemojte prenositi sredstva ako vam je naziv kompanije sumnjiv.
  • Zamena sopstvenih podataka u fakturi stvarne kompanije
  • Pre prenosa proverite da li su navedeni podaci tačni i da se odnose na navedenu kompaniju.
Pronašli ste prevaranta?
Javite nam
Saveti za bezbednost
Slični oglasi
350 € ≈ 41.070 RSD
Ostala železnička oprema
2000
Nemačka
J.Reucker Baumaschinen Handel
Kontaktirajte prodavca
1.200 € ≈ 140.800 RSD
Ostala železnička oprema
2005
Nemačka
J.Reucker Baumaschinen Handel
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Ostala železnička oprema
2007
Nemačka
J.Reucker Baumaschinen Handel
Kontaktirajte prodavca
Pretplatite se na primanje novih oglasa iz ove kategorije
ostale železničke opreme godina proizvodnje: od 1975 do 1981
Klikom pristajete na našu politiku privatnosti i korisnički ugovor.
Cena na upit
Ostala železnička oprema
Meksiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Ostala železnička oprema
2009
Meksiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Kontaktirajte prodavca
Комплекты георадаров для железных дорог:330588 ostala železnička oprema
1
7.351 € 100.000.000 UZS ≈ 862.700 RSD
Ostala železnička oprema
Uzbekistan, Tashkent
U VENDOR OOO
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Ostala železnička oprema
2022
Mađarska, Sárrétudvari
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Ostala železnička oprema
1993
Meksiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Kontaktirajte prodavca
62.000 € ≈ 7.276.000 RSD
Ostala železnička oprema
2009
Poljska, Łososina Dolna
SCAN-VOL PASIONEK
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Ostala železnička oprema
Poljska, Wielogłowy
LUPHER
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Ostala železnička oprema
Stanje novi
Poljska, Wielogłowy
LUPHER
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Ostala železnička oprema
2022
Rumunija, Bucharest
Laslo Truck Romania
Kontaktirajte prodavca
Volvo Reglaj Attachment (Ballast Leveling Bucket) ostala oprema Volvo Reglaj Attachment (Ballast Leveling Bucket) ostala oprema
2
VIDEO
12.500 € ≈ 1.467.000 RSD
Ostala oprema
2025
Stanje novi
Turska, Ankara
Galen Grup Çelik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Od proizvođača
Ostala železnička oprema
2025
Stanje novi
Turska, Ankara
Galen Grup Çelik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kontaktirajte prodavca
aukcija 8.200 € ≈ 962.300 RSD
Ostala železnička oprema
2019
Litvanija, Kretingalė
Auction Baltic UAB
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Ostala železnička oprema
2008
101 k.s. (74 kW)
Meksiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Ostala železnička oprema
2014
Meksiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Ostala železnička oprema
2001
Meksiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Kontaktirajte prodavca
20.680 € 89.900 PLN ≈ 2.427.000 RSD
Ostala železnička oprema
2011
Poljska, Siodła
GREMI
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Ostala železnička oprema
1994
Meksiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Kontaktirajte prodavca