Oglas Prodaje se Renault Master kamion s ravnom platformom < 3.5t na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Renault
Master
2009
2009-07-10
170590 km
1385 kg
2115 kg
7204309
2024-06-17 09:26
2024-06-19 20:53
dužina - 6.5 m, širina - 2.18 m
146 k.s. (107 kW)
2024-10-31
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fåtal lackskador. Ej provkörd pga. vänster dörr ej går att stänga.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Lösa inredningsdetaljer, Sliten inredning.
Fjärrlåset fungerar ej, Radiokod saknas. Strålkastare otillräcklig ljusbild. Centrallåset fungerar ej, Tändningslås, kärvar.
License number: JMN418
Service history: Service utförd vid följande mil: 2873, 5683, 14009 senast 2019-09-17
Tax fee (yearly): 5642 SEK
CO2-emission (diesel): 237 g/km
2.5 dCi FAP Pickup/Chassi
2009