Oglas Prodaje se Volkswagen Transporter kamion s ravnom platformom < 3.5t na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/6
Transporter
2009
2008-10-24
244920 km
950 kg
1850 kg
2800 kg
18. 6. 2024.
7208647
2024-06-17 10:11
2024-06-23 19:11
dužina - 5.6 m, širina - 2 m
102 k.s. (75 kW)
2025-07-31
Flertal bucklor/dörruppslag. Fåtal lackskador, repor och stenskott. Skadade handtag till skåp. Skada höger sidospegel. Går inte att öppna luckan till bagaget.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Kommer ingen luft ifrån fläkten.
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Missljud från drivrem. Rasslande ljud i motorrum. Drivlinan hugger/rycker. Skadad slang.
Elhiss vänster och höger fram missljud. Båda elspeglar ur funktion. Spricka vindruta. Avgassystem skadat. AC ur funktion. Stolsvärme förarplats, ur funktion. Fjäderbenslagring fram missljud. Drivknutsdamask höger fram skadad.
Previous owners: 5
License number: HPK244
Service history: Service utförd vid följande mil: 11217 Servicebok saknas. senast 2012-10-23
Service book: Loose papers
Tax fee (yearly): 5041 SEK
CO2-emission (diesel): 217 g/km
Tax weight: 2 800 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
T5 1.9 TDI Pickup
2009