Oglas Prodaje se Peugeot Partner laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Peugeot
Partner
2016-01-05
109240 km
398 kg
1572 kg
1970 kg
30. 4. 2024.
7202282
2024-04-26 11:02
2024-05-01 20:40
4.38 m × 1.81 m × 1.862 m
99 k.s. (72.77 kW)
2024-09-30
Ej testad. Bromsskivor rostiga.
Skada på stötfångaren bak, Bakljus skadat höger sida. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning. Trasiga inredningsdetaljer.
Bilen får tändning med starthjälp. Motor går ej runt. Bilen behöver vinschas.
Ej testad. En nyckel skadad. Flertal varningslampor lyser.
Previous owners: 6
License number: JZD187
Service history: Service utförd vid följande mil: 916, 2978, 5676, 7614 senast 2020-07-22
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 530 kg
CO2-emission (diesel): 110 g/km
Tax weight: 1 970 kg
Max trailer weight: 1 250 kg
1.6 BlueHDI Skåp