Oglas Prodaje se Renault Kangoo laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Renault
Kangoo
2015
2015-09-21
23360 km
501 kg
1674 kg
2175 kg
3. 5. 2024.
7200697
2024-05-02 10:08
2024-05-06 20:48
4.666 m × 1.829 m × 1.81 m
60 k.s. (44.1 kW)
benzin
2025-04-30
Flertal lackskador, Flertal bucklor/dörruppslag, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Fåtal rostangrepp, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Elhiss vänster fram missljud. Servicelampa lyser. Kupéfläkt, missljud. Halvljus vänster ur funktionKnapp för att aktivera farthållare är intryckt och går ej att använda.
License number: BSG108
Manufacture month: toukokuu 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 549, 1520 senast 2021-07-20
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 325 kg
Tax weight: 2 170 kg
Exportable: No
II Z.E. 22 kWh Maxi Skåp
2015
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car