Volkswagen Caddy laki furgon
Volkswagen Caddy laki furgon
Volkswagen Caddy laki furgon slika 2
Volkswagen Caddy laki furgon slika 3
Volkswagen Caddy laki furgon slika 4
Volkswagen Caddy laki furgon slika 5
Volkswagen Caddy laki furgon slika 6
Volkswagen Caddy laki furgon slika 7
Volkswagen Caddy laki furgon slika 8
1/8
Marka:  Volkswagen
Model:  Caddy
Tip:  laki furgon
Godina proizvodnje:  2016
Prvo registrovanje:  2015-09-04
Kilometraža:  239480 km
Broj mesta:  2
Kapacitet podizanja:  541 kg
Neto težina:  1725 kg
Ukupna težina:  2266 kg
Lokacija:  Švedska Gothenburg
Datum objavljivanja:  30. 4. 2024.
Kataloški broj prodavca:  7202423
Datum izvršenja:  2024-04-30 15:13
Datum isteka:  2024-05-02 19:20
Prtljažnik:
Ukupne dimenzije:  4.408 m × 1.793 m × 2.15 m
Snaga:  110 k.s. (81 kW)
Gorivo:  gas
Tip:  mehanika
Broj osovina:  2
Autoradio:  CD
Maglenke:
Prtljažnik:
Tehnički pregled do:  2025-02-28
Boja:  beli, metalik

Dodatne informacije — Volkswagen Caddy laki furgon

Skada på stötfångaren fram, Vindruta sliten. Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Spår efter tidigare dekor, Flertal rostangrepp, Fåtal lackskadorGummi skadad ovanför bakvagnen. I lägre hastigheter så känns vibrationer i framvagnen som att de vobblar.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Inredningsdetalj är trasig. Lösa inredningsdetaljer, Innertak, smutsigt. Spår av tidigare utrustning.
Skramlande ljud i motorrum. Spridare läckage. Uttrampnings lager missljud.
Servicelampa lyser. Avgassystem skadat. Vibrationer i framvagn. Positionsljus vänster bak ur funktion. Lås vänster, går ej att använda med fysisk nyckel men fungerar med fjärrlås.Fel på stabiliserings kontroll esc lampa lyser. Extra lampor på taket fungerar ej. Extraljus fram skadade samt ur funktion.
License number: HZT497
Manufacture month: juuli 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 2963, 7088, 10216, 17455 senast 2020-09-03
Tax fee (yearly): 4231 SEK
Max pull weight: 1 234 kg
CO2-emission (diesel): 171 g/km
Tax weight: 2 260 kg
2.0 TDI Skåp 4MOTION
Volkswagen laki furgoni
Pronađeno: 322 oglasa