Caddy
2021-04-28
110740 km
650 kg
1650 kg
2300 kg
6. 5. 2024.
7203455
2024-05-03 09:15
2024-05-07 20:08
4.853 m × 1.855 m × 1.823 m
102 k.s. (75 kW)
2026-04-30
Karosskada vänster/höger tröskel, Flertal bucklor och stenskott. Spår efter tidigare dekor
Klädsel smutsig fram.Instrumentpanelglas något solblekt. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
License number: LCS09X
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3015, 6994 och 10363 mil. Senast utförd 2024-02-05
Tax fee (yearly): 3397 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (diesel): 121 g/km
Tax weight: 2 300 kg
Cargo Maxi 2.0 TDI Skåp