Oglas Prodaje se Dodge B200 putnički minibus na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/101
Dodge
B200
putnički minibus
1974
1974-01-01
94167 km
8
2035 kg
2700 kg
Danska Tølløse
944834
2024-07-15 10:06
5 m × 2 m × 2 m
benzin
plavi
Brugsspor, buler, rust og ridser forekommer
Nummerplade medfølger: Med
Mere information om nummerplade: Kan medfølge efter aftale med sælger - om registreres før den tages med
Dæk: Nyere Maxxis Victrasnow
Køretøjsstatus: Registreret
Seneste godkendte syn: 17-01-2023
Antal nøgler: 1
Forefindes både registreringsattestens del 1 & 2?
Registreringsafgift
Udstyret med
AC A/C ikke testet - funktionsstand ukendt
Servostyring
Bremseforstærker
8 siddepladser - registreret som personbil
2 afgangsrør med spjæld - stille kørsel eller høj V8 lyd
Picnic bænk til montering bagpå