Oglas Prodaje se Toyota Proace putnički minibus na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Toyota
Proace
putnički minibus
2020-12-29
77500 km
9
817 kg
1968 kg
2785 kg
7207660
2024-06-17 11:07
2024-06-19 20:40
5.309 m × 1.92 m × 1.899 m
120 k.s. (88 kW)
2025-05-31
Några lackskador, bucklor, stenskott och repor. Blinkers på höger framskärm har kondens i sig. Spår efter tidigare dekor,
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig fram och bak. Lätt doft av rök invändigt
Oljeläckage. Oljeläckage. Droppar en del olja.
License number: ATO453
Manufacture month: november 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 4395 mil. Senast utförd 2023-01-27
Tax fee (yearly): 7143 SEK
CO2-emission (diesel): 128 g/km
Tax weight: 1 960 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Verso 1.5D
Head-up display